Uzzini visu par savu veselību

Ultrasonogrāfijas (USG) centra jautājumi | SIA Ultra Express

Ultrasonogrāfisko (USG) izmeklējumu metode ir viena no nekaitīgākajām, informatīvākajām un lētākajām diagnosticēšanas metodēm medicīnā. Mēs ultrasonogrāfijas (USG) centrā strādājam ar  jaunākajām tehnoloģijām un modernāko aparatūru ultrasonogrāfijas (USG) jomā.

Ultrasonogrāfijas (USG) centra jautājumi

Vai ultrasonogrāfijas (USG) centrs strādā ar apdrošinātājiem?

Šobrīd ultrasonogrāfijas (USG) centram uz dažādiem nosacījumiem ir līgumi ar apdrošināšanas kompānijām, kuru nosaukumi ir redzami mājaslapā. Ja jums ir polise ar kādu no apdrošināšanas kompānijām, kura nav sarakstā, tad varat droši nākt pie mums un tad ar mūsu izsniegto čeku doties pie savas apdrošināšanas kompānijas.

Kā ir jāsagatavojas pirms ultasonogrāfiskā (USG) izmeklējuma?

Veicot atsevišķus ultasonogrāfiskos (USG) izmeklējumus pieaugušajiem, ir jāņem vērā viens vai vairāki nosacījumi, piemēram, ka 1h pirms procedūras ir nepieciešams izdzert 1l ūdens, 8h iepriekš nedrīkst ieturēt maltīti u.c. Zīdaiņiem un bērniem šie nosacījumi ir atšķirīgi. Pacientam pierakstoties uz ultasonogrāfisko (USG) vizīti, šī informācija tiks konkretizēta, ņemot vērā izmeklējuma veidu un pacienta vecumu.

Kurš var tikt ultasonogrāfiski (USG) izmeklēts?

Mūsu pakalpojumi tiek piedāvāti visa vecuma pacientiem.

Vai ultrasnogrāfiskie (USG) izmeklējumi ir nekaitīgi?

Ultrasonogrāfiskā (USG) izmeklēšanas metode ir viena no nekaitīgākajām modernajā diagnostikā. Tāpēc ultasonogrāfiskā (USG) tiek lietota arī grūtniecības laikā.

SIA ULTRA EXPRESS SADARBOJAS AR nacionālo veselības dienestu:

SIA ULTRA EXPRESS SADARBOJAS AR APDROŠINĀŠANAS KOMPĀNIJĀM:

Ergo logo