Uzzini visu par savu veselību

Jautājumi

Ultrasonogrāfisko izmeklējumu metode ir viena no nekaitīgākajām, informatīvākajām un lētākajām diagnosticēšanas metodēm medicīnā. Mēs strādājam ar  jaunākajām tehnoloģijām un modernāko aparatūru ultrasonogrāfijas jomā.

jautājumi

Vai iestāde strādā ar apdrošinātājiem?

Šobrīd iestādei uz dažādiem nosacījumiem ir līgumi ar apdrošināšanas kompānijām, kuru nosaukumi ir redzami mājaslapā. Ja jums ir polise ar kādu no apdrošināšanas kompānijām, kura nav sarakstā, tad varat droši nākt pie mums un tad ar mūsu izsniegto čeku doties pie savas apdrošināšanas kompānijas.

Kā ir jāsagatavojas pirms izmeklējuma?

Veicot atsevišķus izmeklējumus pieaugušajiem, ir jāņem vērā viens vai vairāki nosacījumi, piemēram, ka 1h pirms procedūras ir nepieciešams izdzert 1l ūdens, 8h iepriekš nedrīkst ieturēt maltīti u.c. Zīdaiņiem un bērniem šie nosacījumi ir atšķirīgi. Pacientam pierakstoties uz vizīti, šī informācija tiks konkretizēta, ņemot vērā izmeklējuma veidu un pacienta vecumu.

Kurš var tikt izmeklēts?

Mūsu pakalpojumi tiek piedāvāti visa vecuma pacientiem.

Vai ultrasnogrāfiskie izmeklējumi ir nekaitīgi?

Ultrasonogrāfiskā izmeklēšanas metode ir viena no nekaitīgākajām modernajā diagnostikā. Tāpēc tā tiek lietota arī grūtniecības laikā.

SIA ULTRA EXPRESS SADARBOJAS AR nacionālo veselības dienestu:

SIA ULTRA EXPRESS SADARBOJAS AR APDROŠINĀŠANAS KOMPĀNIJĀM: